Share This Post

Wieści z branży gier

Mobilny RPG na scenie Revue Starlight

Mobilny RPG na scenie Revue Starlight

W oślepiający błysk reflektorów wchodzi mobilny RPG, Revue Starlight Re LIVE, jako kolejny projekt wybijającej się własności Revue Starlight, który ma kontynuować fabułę anime.

Powstałe ze scenicznych musicali anime Revue Starlight skupia się na tzw. Stage Girls, które rywalizują ze sobą na scenie, by zostać najbardziej rozpoznawalną gwiazdą branży. W grze będziemy mogli śledzić historię właśnie takich dziewczyn. Powróci dziewiątka znana z anime, jak i prawdziwego musicalu, oraz poznamy aż 15 nowych postaci stworzonych specjalnie dla tego tytułu.

Pośród dynamicznie zmieniających się podkładów muzycznych będziemy toczyć turowe walki wypełniając paski błyskotliwości, uwalniając możliwość coraz to silniejszych ataków. Prócz typowego pokonywania potworów, będziemy także mogli walczyć przeciw innym graczom.

Revue Starlight Re LIVE przysposabia także elementy symulatorów menedżera idoli. Rozwijać nasze postacie będziemy mogli nie tylko doświadczeniem z potyczek, a także dając im prezenty, co ma przy okazji odblokowywać kolejne historyjki do poznania. Ponadto zmiana strojów bohaterek, ma za sobą nieść różnicę nie tylko wyglądu, a także głosów i dostępnych umiejętności. Zaś sama prezentacja graficzna nie będzie jednoraka, gdyż gra korzysta i z technologii Live2D, i zwykłego drugiego wymiaru, a także nie szczędzi na tym trzecim.

Walczyć idolkami będziemy mogli już tego kwietnia na urządzeniach z systemami iOS i Android, gdzie już możemy się wstępnie rejestrować do pobrania Revue Starlight Re LIVE.