Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Mortal Kombat 11 na pierwszym gameplayu z Nintendo Switch

Mortal Kombat 11 na pierwszym gameplayu z Nintendo Switch

Na oficjalnym kanale YouTube serii Mortal Kombat udostępniono pierwszy filmik z rozgrywką Mortal Kombat 11 nagraną bezpośrednio z Nintendo Switch. Jak zobaczycie poniżej, nowy Mortal w tej wersji zdaje się nie tracić wiele na jakości wizualnej, zachowując przy tym stałe klatki na sekundę, zapewniające odpowiedni komfort gry w bijatykę.

Jeśli jeszcze nie mieliście szansy zapoznać się z informacjami o Mortal Kombat 11, zachęcamy was do obejrzenia relacji Kebaba z pierwotnej prezentacji gry albo zobaczenia zapowiedzi z zarysem fabuły. Sama gra trafi na półki sklepowe już bardzo niedługo, bo 23 kwietnia, i dostępna będzie na konsolach Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One oraz urządzeniach PC.

3 komentarze

  1. Skoro premiera odbędzie się “…bardzo niedługo, bo 23 kwietnia…” To dlaczego przy zamówieniu pre orderu w wersji na Nintendo switch otrzymałem wiadomości że przewidywana data premiery to aż 24 MAJA wszystkie sklepy od RTV euro AGD po media markt podają maj za datę premiery… Błąd sprzedawcy i gry zostaną dostarczone na czas czy niedoinformowanie przez twórców?

    Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.