Share This Post

Wieści z branży gier

Nowa polityka Sony pozwoli nam na zwrot cyfrowych produktów

Nowa polityka Sony pozwoli nam na zwrot cyfrowych produktów

Może i mamy dzisiaj największe święto dla żartownisiów, ale 1 kwietnia jest też dniem nowego roku fiskalnego dla Sony, które właśnie dzisiaj wprowadziło nowe zmiany w ich polityce, odnośnie produktów zakupionych bezpośrednio z ich sklepu.

Chodzi dokładnie o nowości opisane na ich oficjalnej stronie, gdzie możemy się dowiedzieć, że mamy teraz opcję zwrotu zamówień przedpremierowych, a jeżeli chcemy zwrócić coś, co nie jest takim zamówieniem, np. grę, czy nawet subskrypcję PlayStation Plus, to mamy na to 14 dni od dnia zakupu. Jeżeli chodzi o te pierwsze, to warunkiem jest to, że możemy tego dokonać tylko wtedy, jeśli nie pobraliśmy jeszcze danego tytułu, a jeżeli o to drugie, to działa to podobnie, tylko z tą różnicą, że od kwoty naszej subskrypcji zostanie odjęta jakaś część, w zależności od czasu ile używaliśmy Plusa.

Wszystkie nasze refundy zostaną nam zwrócone na opcję płatności, z której skorzystaliśmy podczas zakupu, chyba, że nie jest to możliwe, wtedy pieniądze trafią do naszego PlayStationowego portfela, a jeżeli jednak pobraliśmy jakąś produkcję na naszą konsolę, wciąż możemy ją zwrócić pod warunkiem, że jest wadliwa lub wybrakowana.

Dzięki, Siliconera!

Czasem grywam w jakieś gierki i lubię też coś o nich napisać. Czy coś. Keep Calm and Git Gud.