Share This Post

Wieści z branży gier

Nowe DLC do Overcooked 2 jest już dostępne

Nowe DLC do Overcooked 2 jest już dostępne

Zbliża się powoli południe, czas obiadu, więc prawdopodobnie wielu z was zastanawia się co sobie przyrządzić do zjedzenia. Jednak tutaj właśnie wkracza Team 17 i  proponuje wam dzisiaj dowóz najświeższego DLC do Overcooked! 2 pod same drzwi waszego domu!

Nowe rozszerzenie o nazwie „Campfire Cook Off” sprawdzi wasze kooperacyjne możliwości przygotowywania posiłków prosto z ogniska otoczonego samą naturą i głodnymi klientami. Po tym DLC możecie się spodziewać nowych map oraz kuchni, świeżuteńkich przepisów na smakowite posiłki, dodatkowych szefów kuchni oraz dwie nowe mechaniki: plecaki oraz ogniska!

Campfire Cook Off możecie obecnie zakupić na Steamie za 22 złote, PlayStation 4 za 23 złote, Xboxie One za 18 złotych oraz na Nintendo Switch (póki co tylko z poziomu konsoli za 20 złotych).

Oprócz premiery DLC, twórcy także udostępnili nam dzisiaj do zakupu Season Passa, w skład którego wchodzi dzisiejsze rozszerzenie, a dołączą do niego jeszcze dwa kolejne dodatki! Jest on dostępny na Steamie za 72 złote, PlayStation 4 za 75 złotych, Xboxie One za 64 złote oraz na Nintendo Switch (również póki co tylko z poziomu konsoli, za 68 złotych).

Myślicie, że to już wszystko? Chcieli byście! Przysięgam, ostatni raz was zanudzam wymienianiem tych samych platform w tym newsie. Dodatkowo, samo Overcooked! 2 jest przecenione na PlayStation 4 to 70 zł, na Xboxie One to 64 złote, a na Switchu zapłacicie równe 70 złotych.

Na Steamie także będzie dzisiaj przecena, a tak przynajmniej twierdzą twórcy, więc powinniście sprawdzać ofertę Overcooked! 2 co jakiś czas. Samemu podejrzewam, że pojawi się pewnie wraz z aktualizacją sklepu, koło godziny 18.00, choć nie cytujcie mnie odnośnie tego. Zostawiam was więc z przydatnym linkiem do gry w serwisie Steam.

Czasem grywam w jakieś gierki i lubię też coś o nich napisać. Czy coś. Keep Calm and Git Gud.