Share This Post

Wieści z branży gier

Nowy, darmowy dodatek do Furi jest już dostępny

Nowy, darmowy dodatek do Furi jest już dostępny

Pamiętacie jeszcze Furi, czyli gloryfikowanego boss rusha od The Game Bakers? Jeżeli tak, to prawdopodobnie zainteresuje was fakt, że właśnie od dzisiaj jest dostępny dla was „Freedom Update„, czyli darmowe rozszerzenie, które dodaje do gry parę nowości oraz dobrych zmian! Możecie już teraz odpalić swoje konta GOG, PlayStation 4, Xboxy One czy Switche (Wszystkie te zmiany były już dostępne w wersji Steamowej od pewnego czasu) i sprawdzić następujące zmiany:

  • The Invincible mode: Pozwala nam na stanie się nieśmiertelnym, pominięcie walki albo „zablokowanie” konkretnych faz przeciwników, dzięki czemu możemy powolutku sobie trenować, by stać się mistrzami walki z nimi
  • Speedrun in Furier: Dostępna jest teraz także dla nas opcja, by Speedrunnować tę grę na poziomie trudności „Furier„.
  • Bernard: Boss, który oryginalnie był niespodzianką dla posiadaczy dodatku One More Fight, zawarty także domyślnie w wydaniu na Switcha, jest teraz dostępny za darmo dla posiadaczy gry na Xboxie One.
  • Control Scheme D: Nowy schemat sterowania, który ma za zadanie pomóc w unikaniu ataków przeciwników oraz w atakowaniu ich i parowaniu.

Do tego możemy spodziewać się także mniejszych poprawek, a na zachętę mamy także trailer tego rozszerzenia, który możecie obejrzeć poniżej.

Czasem grywam w jakieś gierki i lubię też coś o nich napisać. Czy coś. Keep Calm and Git Gud.