Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Pathway już dostępne na Steam

Pathway już dostępne na Steam

Spod skrzydeł Chucklefish, twórców Wargroove i wydawców Stardew Valley, nadchodzi strategiczny RPG wyprodukowany przez Robotality – Pathway.

Jest rok 1936. W Europie i Środkowym Wschodzie rozprzestrzenia się nazizm, a w tle rozchodzą się pogłoski o sekretnych wykopaliskach, mistycznych artefaktach i o makabrycznych rytuałach okultystycznych. Naszym zadaniem będzie zebrać drużynę odważnych poszukiwaczy przygód, z którą będziemy przemierzać pustynie, eksplorować bunkry i świątynie Północnej Afryki, w celu odkrywania ukrytych skarbów i tajemnic nim jeszcze wpadną w ręce będących u dominacji świata nazistów.

W klasycznym, 16-bitowym pixel arcie usprawnionym nowoczesnymi światłocieniami przeżyjemy 5 kampanii o zróżnicowanych liniach fabularnych, a każda zwiedzana w nich lokacja będzie miała wiele rozgałęzień, którymi poprowadzimy historię – a ma ich być łącznie ponad 400. Potyczki odbywać się będą w turowym, strategicznym systemie walk, gdzie będziemy musieli wykorzystać plusy i minusy grupki z 16 dostępnych postaci. Rozgrywka będzie też prowadzona w proceduralnie generowanym świecie, więc twórcy sugerują czasem zginąć, by powiodło się nam lepiej za kolejnym podejściem.

Pathway jest dostępne od dzisiaj na platformie Steam.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.