Share This Post

Wieści z branży gier

[AKTUALIZACJA] Pierwsze DLC do We Happy Few dostępne już dzisiaj

[AKTUALIZACJA] Pierwsze DLC do We Happy Few dostępne już dzisiaj

Najwidoczniej mamy dzisiaj dzień rozszerzeń, bo oprócz aktualizacji do Furi, mamy także premierę pierwszego dodatku do We Happy Few, zatytułowany „They Came From Below„.  Możemy się po nim spodziewać między innymi zupełnie nowej historii, dziejącej się w Wellington Wells, dodatkowych rejonów map i poziomów, nowych broni oraz narzędzi, jak np. spowalniająca czas Chronobomb, nowiusieńkich robotów-przeciwników, czy nawet świeżego bossa, z którym walka będzie zupełnie odmienna od tych znanych z podstawowej wersji gry.

Do tego całkiem ciekawą zmianą jest fakt, że podczas naszej przygody z They Came From Below nie spotkamy się z elementami survivalowymi, czy mechanikami związanymi z narkotykiem Joy, a wszystko to tylko po to, byśmy mogli być cały czas skupieni na naszym zadaniu oraz fabule rozszerzenia. Sprawdźcie poniższy trailer, by zobaczyć na własne oczy jak to wszystko się prezentuje.

They Came From Below jest częścią przepustki sezonowej do The Happy Few, która kosztuje poniżej 100 złotych na PC, PlayStation 4 oraz Xboxie One, choć nasza prasówka mówi nam, że dodatek może zostać zakupiony osobno za około 30 złotych, to nie możemy go znaleźć jako osobnej pozycji na odpowiednich sklepach. Prawdopodobnie zostanie on dodany do oddzielnego zakupu w późniejszym terminie, lub jest dostępny w sprzedaży z poziomu gry. W każdym razie, zaktualizujemy tego newsa o dodatkowe linki, gdy tylko zauważymy, że owe DLC jest już dostępne do osobnego zakupienia.

AKTUALIZACJA 05.04.2019:

They Came From Below jest już dostępne do osobnego zakupu! Do wyboru macie wersję na Steama za 31 złotych, na PlayStation 4 za 38 złotych oraz na Xboxa One za 31 złotych.

Czasem grywam w jakieś gierki i lubię też coś o nich napisać. Czy coś. Keep Calm and Git Gud.