Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Root Letter: Last Answer trafi na zachód

Root Letter: Last Answer trafi na zachód

PQube zapowiedziało dziś lokalizację odświeżonej wersji detektywistycznej visual novel od Kadokawa Games, Root Letter: Last Answer.

W grze będziemy rozwiązywać zagadkę związaną z naszą listową koleżanką, Ayą Fumino, a dokładnie jej rzekomym udziałem w morderstwie sprzed 15 lat. Ze wspólnymi listami jako jedynymi wskazówkami wyruszymy do rodzinnego miasta przyjaciółki, gdzie będziemy poszukiwać tropów w scenerii prefektury Shimane i dociekliwie przepytywać jej znajomych z dzieciństwa. Do naszej dyspozycji otrzymamy także możliwość odpowiadania na listy Fumino i formowania relacji z nią na różne sposoby, co także będzie się przekładać na ostateczny rezultat naszej przygody.

Last Answer dodaje do oryginalnej historii nowe epilogi fabularne, poprawki do mechanik rozgrywki oraz tryb live-action, który pozwoli nam poprowadzić śledztwo także w realistycznej oprawie graficznej aniżeli pośród rysunków rodem z anime (przełączać się pomiędzy stylami będziemy mogli w dowolnej chwili).

Root Letter: Last Answer ma się ukazać na PlayStation 4, Nintendo Switch oraz PC poprzez platformę Steam “już niedługo”. W oczekiwaniu na tę wersję możecie przejrzeć jej angielską stronę bądź też zapoznać się z oryginalnym Root Letter na PlayStation 4, PlayStation VitaPC.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.