Share This Post

Wieści z branży gier

SENRAN KAGURA Peach Ball nadchodzi na Nintendo Switcha

SENRAN KAGURA Peach Ball nadchodzi na Nintendo Switcha

O ile jesteście koneserami japońskiej „sztuki”, to być może zainteresuje was całkiem duża fabuła, która nadchodzącym SENRAN KAGURA Peach Ball, na Nintendo Switcha już tego lata.

Haruka, czyli szalony naukowiec z grupy Homury, stworzyła dziwną, tajemniczą mieszaninę, którą zainfekowała piątkę swoich przyjaciół: Asukę, Yumi, Yomi, Ryonę oraz Murasaki, przez co zachowują się one jak zwierzęta. Teraz właśnie Haruka musi sprawić, by jej przyjaciele powrócili do normalności, a dokonać tego może za pomocą tytułowego „Peach Ball„, które za pomocą odpowiednich wibracji na ciele „zainfekowanej” pomoże jej wrócić do swojego starego charakteru.

Na szczęście, Peach Ball jest odpowiedniej wielkości co kula do flippera, a więc wychodzi na to, że dostaniemy Pinballa na Switcha ze znanymi bohaterkami z serii SENRAN KAGURA, który będzie dostępny w Europie cyfrowo! Jeżeli jesteście ciekawi, to poniżej możecie obejrzeć zapowiedź tego tytułu, ale ostrzegam: prawdopodobnie chcecie go obejrzeć sami. Także, obligatoryjne NSFW i zapraszam do zobaczenia zapowiedzi.

Więcej informacji możecie przeczytać na oficjalnej stronie gry.

Czasem grywam w jakieś gierki i lubię też coś o nich napisać. Czy coś. Keep Calm and Git Gud.