Share This Post

Wieści z branży gier

Shelter 3 zapowiedziane

Shelter 3 zapowiedziane

W nowej inkarnacji serii Shelter, studia Might and Delight, przeniesiemy się do międzyzwrotnikowej sawanny.

W bardziej sielankowych niż poprzednio klimatach ponownie odłączymy się od ludzkich niepokojów, to prawda, lecz tym razem jednak wcielimy się w matczyną słonicę opiekującą się swoją trzodą. Pośród pastelowych krajobrazów natury i czarującego podkładu, w wielkiej wspólnocie będziemy poszukiwać nowych pastwisk i chronić się od drapieżnych tygrysów czy krokodyli.

Twórcy chcieli w tym tytule poznać i skupić się na działaniu zwierząt bardziej społecznych, działających w grupach większych niż rodzina, i ich hierarchiach. Na przekór samotnej matki rysiów z Shelter 2 będziemy mieli szansę poznać właśnie taki gatunek, w którym kluczowa jest harmonia, dziedzictwo i macierzyństwo.

Z detali wiemy, iż Shelter 3 został zapowiedziany na rok 2020 i już widnieje na sklepie Steam, gdzie możemy go dodawać do listy życzeń.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>