Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Square Enix przypadkowo ogłosiło Octopath Traveler na Steama

Square Enix przypadkowo ogłosiło Octopath Traveler na Steama

Pomyłki oraz błędy się zdarzają, chociaż tym razem news nie będzie o czymś negatywnym, jak o zniszczeniu ekonomii w Terze, a o tym jak Square Enix przypadkowo zapowiedziało nadejście Octopath Traveler, czyli jednej z popularniejszych produkcji ostatniego roku dostępnej na Nintendo Switcha, na nasze komputery za pomocą platformy Steam.

Informacja o tym pochodzi ze strony Gematsu, gdzie redaktorzy piszą, że zapowiedź znajdowała się dokładnie na tej stronie, która została bardzo sprawnie usunięta. Jednak jedno szybkie sprawdzenie za pomocą Wayback Machine – czyli takim archiwum dla Internetu – podaje, że faktycznie taka strona została dzisiaj zindeksowana w okolicach godziny 16:40.

Możemy chyba więc uwierzyć słowom powyższej redakcji i przekazać wam, iż Octopath Traveler ukaże się 7 czerwca na platformie Steam! Niestety, ale kopia notki z blogu Square Enix nie mówi o tym, byśmy mieli dostać jakąś dodatkową zawartość, ani nic, co miałoby nas przekonać do wyższości wersji PC nad Switchową, ale może to się zmieni, gdy twórcy zdecydują się na pełnoprawną zapowiedź produkcji.

Czasem grywam w jakieś gierki i lubię też coś o nich napisać. Czy coś. Keep Calm and Git Gud.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.