Share This Post

Wieści z branży gier

Strona Persona 5 S otwarta

Strona Persona 5 S otwarta

Jeszcze na końcu marca byliśmy świadkami krótkiej zajawki dotyczącej najnowszej odsłony w serii Persona, Persona 5 The Royal, która, jak można było to wydedukować z pierwotnej zapowiedzi, okazała się być tytułem na PlayStation 4. Tu podniosły się głosy niezadowolenia fanów wyczekujących mistycznego portu Persony 5 na Nintendo Switch, choć, jak niektórzy wskazywali, nie powinniśmy zapominać o wcześniej zarejestrowanych przez ATLUSa domenach, o czym donosił m.in. Persona Central jeszcze w zeszłym roku, przed pierwotną zajawką P5R.

W ten sposób minął ponad tydzień od niezadowalającego każdego teasera nowej Persony, aż jedna z poprzednio zarejestrowanych stron, p5s.jp, została dziś zaktualizowana o grafikę, choć niewiele mówiącą i nieprecyzyjną, to wystarczająco wskazującą, że podczas koncertu PERSONA SUPER LIVE P-SOUND STREET 2019, odbywającego się 24-25 kwietnia 2019 roku – a konkretnie tego drugiego dnia, bo pierwszy zarezerwowany jest na P5R – zaprezentowane zostanie coś jeszcze, a gdybyśmy chcieli wygodnie zinterpretować – jeszcze jeden tytuł. Czyżby to miał być ten rzekomy port Persony 5 na Switcha? Głosy oczekujące tej wersji gry pojawiają się od zapowiedzi Jokera do Super Smash Bros. Ultimate, a, jak wiemy, postać ta ma trafić jako DLC jeszcze w tym miesiącu.

Czym okaże się tajemnicza Persona 5 S? Jakie detale odkryte zostaną o wcześniej już ujawnionym Persona 5 The Royal? Na takie pewniki musimy jeszcze poczekać do końcówki kwietnia, a jak widać, jest, mimo wszystko, na co czekać. Będziemy dostarczać wam nowych informacji, gdy tylko się takie pojawią!

1 Comment

  1. Tyle zamieszania o dwuletnią grę. Trochę to źle świadczy o bibliotece Switcha. Atlus lepiej powiedziałby coś o nowym SMT.

Comments are now closed for this post.