Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Super Mario Maker 2 ukaże się wraz z edycją limitowaną już 28 czerwca

Super Mario Maker 2 ukaże się wraz z edycją limitowaną już 28 czerwca

Jesteście gotowi, by uwolnić swoją wyobraźnię w świecie włoskiego hydraulika? Otóż tworzyć własne poziomy od zera w Super Mario Maker 2 na Nintendo Switch będziecie mogli już od 28 czerwca, kiedy to odbędzie się premiera nowej wersji tego kreatora. Ale to nie wszystko! Super Mario Maker 2 otrzyma również edycję limitowaną, dostępną zarówno cyfrowo, jak i fizycznie, która prócz gry będzie zawierać klucz na 12-miesięczną subskrypcję abonamentu Nintendo Switch Online, byście mogli bez obaw dzielić się planszami z całym światem.

Ponadto, do każdego zamówienia przedpremierowego dołączany będzie specjalny stylus, który pomoże w precyzyjnym tworzeniu własnych map. Dostaniecie go nawet, gdy złożycie pre-order poprzez Nintendo eShop, tyle że w formie kodu do sklepu My Nintendo. Ceny zestawów nie zostały jeszcze ujawnione, lecz w międzyczasie możecie obejrzeć opakowanie i nadruk stylusa na stronie gry.

1 komentarz

  1. czyli trzeba nintendo online ???

    Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.