Share This Post

Wieści z branży gier

Super Meat Boy Forever zostaje opóźniony

Super Meat Boy Forever zostaje opóźniony

Team Meat, czyli Edmund McMillen i Tommy Refenes, twórcy Super Meat Boya, aktualnie pracujący nad sequelem, Super Meat Boy Forever, zapowiedzieli dziś lekkie opóźnienie najnowszego tytułu z pierwotnie planowanej daty, czyli tegorocznego kwietnia. Jednak nie wyrywajcie włosów, nie walcie pięśćmi w stół, gra ma się pojawić tylko trochę później niż kwiecień 2019 roku, jak zapewniają producenci w swoim tweecie.

Jak opisują sytuację w wiadomości, prace wykończeniowe Super Meat Boy Forever przebiegają wyjątkowo szybko, zarazem utrzymując zdrowe i trwałe tempo. Tym tempem jednak nie uda się im dostarczyć nowego Super Meat Boya na planowaną kwietniową premierę i choć mogliby poświęcić swoje umysły, ciała i życia społeczne, byle tylko gra pojawiła się w kwietniu, jak stwierdzają, jest to głupie, gdyż nie chcą po prostu, mówiąc kolokwialnie, się zajechać. Nowa i pewna data premiery ma zostać podana w przyszłym zwiastunie.

Super Meat Boy Forever ma się ukazać na Nintendo Switch, Xbox One, PlayStation 4 oraz na PC poprzez Epic Games Store i Steam. Tytuł ten jest kontynuacją popularnej platformówki Super Meat Boy. W między czasie zachęcamy do zobaczenia pierwszego trailera nowej odsłony: