Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

The Elder Scrolls: Blades dostępne już na smartfonach

The Elder Scrolls: Blades dostępne już na smartfonach

Najnowsza pozycja Bethesdy z popularnej serii The Elder Scrolls pojawiła się w formie wczesnego dostępu za darmo na sklepach mobilnych.

The Elder Scrolls: Blades jest pełnoprawnym, pierwszoosobowym RPGiem stworzonym z myślą o urządzeniach mobilnych. Naszym głównym zadaniem będzie zostać najlepiej władającym ostrzem bohaterem miasta, które będziemy mogli budować i zmieniać, by przywrócić je do chwały. Naszą postać będziemy oczywiście mogli stworzyć według własnych upodobań, a także odkrywać dla niej wiele unikatowych broni, zbroi i umiejętności. Choć większość czasu będziemy spędzać eksplorując niekończące się lochy, jesteśmy także w stanie wyzwać swoich znajomych i innych graczy na pojedynki na arenie.

Tytuł możemy już pobrać za darmo ze sklepów Google Play i App Store, choć trzeba posiadać konto na Bethesda.net i warto pamiętać, że gra wciąż jest we wczesnej fazie rozwoju. Dotychczas w grę można było zagrać tylko po uprzednim zarejestrowaniu się do testów.

Źródło: Eurogamer

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.