Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

WayForward i Arc System Works zapowiadają River City Girls

WayForward i Arc System Works zapowiadają River City Girls

Niezależni twórcy Shantae, WayForward, razem z wyjadaczami bijatyk, Arc System Works, zapowiadają współpracę nad nową grą w uniwersum River City (Kunio-kun), River City Girls.

Nie ujawniono natomiast o tej produkcji zbyt wiele, choć obie strony wyrażają ogromne zadowolenie i entuzjazm. Dla przykładu: WayForward zawsze podziwiało pracę Arc System Works, dlatego też wyjątkowo cieszą się ze współpracy i twierdzą, iż te nowe spojrzenie na River City będzie bardzo zabawnym doświadczeniem. Zaś Takomi Kaneko, producent w Arc System, relacjonuje, że każdemu w firmie podoba się w jakim kierunku zmierza seria River City, a do stworzenia nowego tytułu z dziewczynami, zamiast typowo chłopaków, przekonał go zapał WayForward dla protagonistek.

Czym okaże się być River City Girls? Odpowiedzi na to pytanie, i wiele innych, mamy usłyszeć jeszcze w tym roku. Twórcy zapewniają przy tym, że będzie to świeża, ekscytująca i zaskakująca pozycja w kultowej serii River City.

Źródło: NintendoSoup

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.