Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

World War Z dostępne od dziś na konsolach i PC

World War Z dostępne od dziś na konsolach i PC

Saber Interactive we współpracy z Focus Home Interactive wydało w dniu dzisiejszym World War Z, zainspirowane filmem akcji o tym samym tytule, na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Napędzane specjalnym silnikiem Swarm Engine, World War Z wypuszcza setki zabieganych za krwią zombie, które będą się poruszać i atakować zarówno jako jedna gromada, tak i jako osobne, krwiożerce nieumarłe stworzenia. Sami bronić się będziemy mogli szerokim arsenałem śmiercionośnych (czy to poprawne stwierdzenie w stosunku do zmarłych?) broni, materiałów wybuchowych, wieżyczek strzeleckich i pułapek, wybierając jedną z sześciu klas. Na całym świecie, czy to w Nowym Jorku, Jerozolimie, czy zaś w Moskwie lub Tokio, będziemy walczyć z zombie w czteroosobowych kampaniach kooperacyjnych albo równocześnie i z zombie, i z prawdziwymi osobami w specjalnym, sieciowym trybie drużynowym Gracze vs Gracze vs Zombie.

World War Z jest już dostępne na PlayStation 4, Xbox One oraz PC poprzez sklep Epic Games.

2 komentarze

  1. Czy może mi ktoś proszę powiedzieć dlaczego w artykułach powiązanych jest materiał o octodadzie?

    Odpowiedź
  2. Prawdopodobnie przez powiązane tagi, a dokładniej te o platformach 🙂

    Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.