Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

[AKTUALIZACJA] Wyciekła zapowiedź Utawarerumono Zan

[AKTUALIZACJA] Wyciekła zapowiedź Utawarerumono Zan

Na Twitterze Koch Media France (francuski dystrybutor m.in. gier NISA) wymsknął się nieodpowiedni tweet, który szybko został usunięty. Na szczęście w internecie nic nie ginie i tym oto sposobem możemy cieszyć się nieoficjalną zapowiedzią lokalizacji Utawarerumono Zan, za którą odpowiada NIS America!

Z premierą zaplanowaną na jesień tego rokuUtawarerumono Zan jest nową wersją Utawarerumono: Mask of Deception, pierwszej połówki sequelu do Utawarerumono: Prelude to the Fallen (remake na PS4 i PS Vita, który na zachód trafi w przyszłym roku, również dzięki NIS America), a dokładniej mówiąc: przetłumaczeniem standardowej dla serii mieszanki visual novel ze strategicznym RPG na grę akcji w stylu Dynasty Warriors z uproszczoną fabułą, więc jest to raczej pozycja dla osób obeznanych z serią.

Z informacji o japońskiej wersji wiemy także, że za produkcję tytułu odpowiada Tamsoft, który zajmował się także grami z takich serii jak Senran KaguraCyberdimension Neptunia czy Onechanbara. Europejski zwiastun z konta YouTube Koch Media France został już usunięty.

AKTUALIZACJA (11.04.2019): NIS America potwierdziło dziś wyciek, a poniżej możecie obejrzeć zwiastun (poprzedni usunęliśmy i konsekwentnie zmieniliśmy ostatnie zdanie):

Źródło: ResetEra

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.