Share This Post

Wieści z branży gier

[AKTUALIZACJA] Wyciekła zapowiedź Utawarerumono Zan

[AKTUALIZACJA] Wyciekła zapowiedź Utawarerumono Zan

Na Twitterze Koch Media France (francuski dystrybutor m.in. gier NISA) wymsknął się nieodpowiedni tweet, który szybko został usunięty. Na szczęście w internecie nic nie ginie i tym oto sposobem możemy cieszyć się nieoficjalną zapowiedzią lokalizacji Utawarerumono Zan, za którą odpowiada NIS America!

Z premierą zaplanowaną na jesień tego rokuUtawarerumono Zan jest nową wersją Utawarerumono: Mask of Deception, pierwszej połówki sequelu do Utawarerumono: Prelude to the Fallen (remake na PS4 i PS Vita, który na zachód trafi w przyszłym roku, również dzięki NIS America), a dokładniej mówiąc: przetłumaczeniem standardowej dla serii mieszanki visual novel ze strategicznym RPG na grę akcji w stylu Dynasty Warriors z uproszczoną fabułą, więc jest to raczej pozycja dla osób obeznanych z serią.

Z informacji o japońskiej wersji wiemy także, że za produkcję tytułu odpowiada Tamsoft, który zajmował się także grami z takich serii jak Senran KaguraCyberdimension Neptunia czy Onechanbara. Europejski zwiastun z konta YouTube Koch Media France został już usunięty.

AKTUALIZACJA (11.04.2019): NIS America potwierdziło dziś wyciek, a poniżej możecie obejrzeć zwiastun (poprzedni usunęliśmy i konsekwentnie zmieniliśmy ostatnie zdanie):

Źródło: ResetEra