Share This Post

Wieści z branży gier

Xbox Game Pass Ultimate, czyli kolejne ogłoszenie Microsoftu

Xbox Game Pass Ultimate, czyli kolejne ogłoszenie Microsoftu

Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem nadchodzącego Xbox One S All-Digital Edition, to prawdopodobnie będziecie chcieli dokupić do niego abonament Xbox Game Pass, który pozwala wam na ogranie ponad 100 tytułów dostępnych na konsole z serii Xbox One za niewielką, miesięczną opłatę.

Niestety, ale owa subskrypcja nie posiada w sobie Xbox Live Gold pozwalające wam na zabawę po sieci ze znajomymi. Nie bójcie się jednak, ponieważ Microsoft także ogłosił nadejście Xbox Game Pass Ultimate, czyli zestaw posiadający w sobie zarówno Xbox Game Pass oraz Xbox Live Gold! Niestety, ale data premiery tego pakietu nie jest jeszcze znana, ponieważ ogłoszenie mówi tylko „Dostępne później w tym roku”. Jednak, oprócz tego znamy jeszcze amerykańską cenę Xbox Game Pass Ultimate, które zostało wycenione na $14.99 miesięcznie, co na nasze polskie pieniądze daje nam obecnie około 60 złotych.

Jedyne informacje o tym zestawie możecie znaleźć praktycznie na samym dole tej strony.

Czasem grywam w jakieś gierki i lubię też coś o nich napisać. Czy coś. Keep Calm and Git Gud.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>