Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

12 minut gameplayu z angielskiego Catherine: Full Body

12 minut gameplayu z angielskiego Catherine: Full Body

Serwisy growe opublikowały dziś swoje relacje z poglądowej gry w Catherine: Full Body, nadchodzącego rozszerzenia i odświeżenia Catherine od firmy ATLUS. IGN udostępniło ponadto filmiki z lekko ponad 12 minutami rozgrywki, na których możemy po raz pierwszy usłyszeć angielski dubbing z tego remastera. Zobaczcie sami:

Full Body poprawia grafikę i usprawnia mechaniki oryginału, dorzucając do tego nowe tryby, które np. zmienią znane już niektórym graczom łamigłówki albo pozwolą na pominięcie zagadek, gdy uznamy je za zbyt trudne. Znajdziemy tu również dodatkową postać, Rin, co wiąże się z powiększeniem ilości rozwidleń fabularnych i wstawek anime.

Jak wspominali o tym już nieraz twórcy, Catherine: Full Body opowiada historię, którą autorzy chcieli nam przedstawić od samego początku, ale uważali, że będzie to dopiero możliwe pośród aktualnej sytuacji społecznej. Gra będzie dostępna w Europie dopiero 3 września tego roku wyłącznie na PlayStation 4.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.