Share This Post

Wieści z branży gier

Arc of Alchemist pojawi się w Europie tej zimy

Arc of Alchemist pojawi się w Europie tej zimy

Idea Factory zapowiedziało dzisiaj, że jedna z ich najnowszych produkcji, Arc of Alchemist, pojawi się w Europie na konsolę PlayStation 4 cyfrowo oraz fizycznie już nadchodzącej zimy! Brakuje nam póki co jeszcze oficjalnej daty premiery oraz możliwości składania zamówień przedpremierowych, choć te mają się pojawić wkrótce. No dobra, ale czym w ogóle jest Arc of Alchemist?

W tej produkcji wcielamy się w poszukiwaczy „Wielkiej Mocy”, znajdującej się gdzieś na niekończącej się pustyni, mającej możliwość ocalenia całej ludzkości przed nie do końca określonym kataklizmem. W samej rozgrywce będziemy eksplorować wcześniej wspomnianą pustynię za pomocą naszej drużyny, jak i rozwijać także naszą bazę, co możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach z gry.

 

 

 

Całość tak naprawdę można chyba porównać do Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom, chociażby przez wyżej zaprezentowany system rozbudowy swojej bazy, czy nawet system walki. Jesteście zainteresowani? Zapraszamy więc na oficjalną stronę tego tytułu, która jeszcze niestety dopiero raczkuje, oraz do obejrzenia poniższej zapowiedzi!

Czasem grywam w jakieś gierki i lubię też coś o nich napisać. Czy coś. Keep Calm and Git Gud.