Share This Post

Wieści z branży gier

Bigben zapowiada Vampire: The Masquerade i Blood Bowl III

Bigben zapowiada Vampire: The Masquerade i Blood Bowl III

Wydawca Bigben Interactive przyjął dziś niecodzienną formę zapowiedzi swoich nadchodzących tytułów. Otóż opublikował na YouTubie jednominutowy filmik, w którym pokazuje aż 14 produkcji. Wiele z tych gier jednak albo było już uprzednio zapowiedzianych, albo leży od jakiegoś czasu na półkach sklepowych. Bigben głównie wymienia te wszystkie tytuły zapowiadając, iż w nadchodzących miesiącach mają się pojawiać o nich informacje.

Ale przejdźmy do rzeczy, bo zapewne niecierpliwicie się, by usłyszeć o tych nowo ogłoszonych tytułach, którymi są Vampire: The Masquerade oraz Blood Bowl III. Niestety o tym drugim dowiadujemy się tylko tyle, iż jest tworzony przez Cyanide, a my jesteśmy zachęcani do śledzenia oficjalnego Twittera. Dzięki.

O Vampire: The Masquerade wiemy natomiast, że ma mieć rozgrywkę inspirowaną papierowymi RPGami, czego dopilnowuje studio Big Bad Wolf, twórcy The Council. Obok Werewolf: The Apocalypse – Earthblood, będzie to kolejna gra od Bigben mająca miejsce w uniwersum Świata Mroku. Prace nad jeszcze jednym tytułem w tym świecie są wynikiem przedłużenia partnerstwa z Paradox Interactive, które zresztą w marcu samo zapowiedziało Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2. Więcej informacji ma zostać ujawnionych podczas tegorocznego Gamescomu (21-24 sierpnia), a w międzyczasie również jesteśmy zapraszani do śledzenia oficjalnego Twittera.