Share This Post

Wieści z branży gier

Blades of Time remasterowane na Nintendo Switch

Blades of Time remasterowane na Nintendo Switch

Jak ogłosili to dziś twórcy z Gaijin Entertainment, zaginający czasoprzestrzeń hack’n’slash Blades of Time powróci w odświeżonej formie na Nintendo Switch. W grze wcielamy się w odważną poszukiwaczkę skarbów o imieniu Ayumi, która wyrusza na starożytną wyspę, by odkryć kosztowności dawno wymarłej cywilizacji. Jednak nim dotrze do swojego celu będzie musiała zmierzyć się z licznymi hordami stworów i magicznych kreatur, które pokonywać będzie mogła ponad 40 unikatowymi atakami utylizowanymi w długie combo, broniami palnymi, a nawet magią czy specjalną umiejętnością cofającą czas.

Nowinką wyróżniającą nadchodzącą wersję na Nintendo Switch od poprzednich jest natomiast sieciowy tryb wieloosobowy, łączący trzecioosobową rozgrywkę hack’n’slash z elementami gier MOBA. Gracze będą mogli wybierać swoją postać spośród wielu dostępnych bohaterów i bohaterek z różnorodnymi umiejętnościami i zdolnościami specjalnymi, a następnie dążyć do zniszczenia twierdzy przeciwnika przy pomocy kierowanej przez nich armii potworów.

Blades of Time na Nintendo Switch będzie miało swoją premierę już 14 maja. Gra wcześniej ukazała się na PlayStation 3 oraz Xbox 360 i jest dostępna na komputery osobiste i Mac poprzez platformę Steam.