Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Code Vein w nowym gameplayu

Code Vein w nowym gameplayu

Po długim okresie ciszy, europejskie Bandai Namco opublikowało dziś niemal 7-minutowy filmik prezentujący rozgrywkę w Code Vein, produkcji szeroko opisywanej jako połączenie Dark SoulsGod Eaterem.

Code Vein odgrywa się pośród ruin post-apokaliptycznego świata, żyje społeczność upiorów zwanych Vein, stworzeń, które zyskują siłę w zamian za silną żądzę krwi i swoją pamięć, a ci, którzy poddają się w pełni pokusie, stają się całkowicie nieludzkimi ghoulami. My wcielimy się w jednego z tych wampirów, które starają się pozostać przy zmysłach karmiąc się ludzką krwią w postaci koralików. W trakcie historii odkryjemy własne umiejętności specjalne i powód utracenia wspomnień.

W poniższym filmiku zobaczycie kreator postaci oraz oczywiście grę w pełnej akcji, którą sami będziecie mogli doświadczyć w przyszłości nawet w internetowym trybie kooperacyjnym. Zapowiedziano także możliwość przedpremierowego sprawdzenia Code Vein w teście sieciowym, o którego działaniu i zapisach dla europejskiego regionu dowiemy się dopiero za jakiś czas. Premiera tego RPG akcji ma się odbyć jeszcze w tym roku na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.