Share This Post

Wieści z branży gier

Dauntless trafi na PS4 i Xbox One w przyszłym tygodniu

Dauntless trafi na PS4 i Xbox One w przyszłym tygodniu

Jak ogłosiło to Phoenix Labs, składające się z dawnych członków BioWare i Riot, czerpiący inspiracje z Monster Huntera darmowy Dauntless trafi na konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz pecetowy sklep Epic Games już w przyszłym tygodniu, 21 maja.

Dauntless jest sieciowym RPG akcji w formacie free-to-play, w którym wcielając się w Pogromców Ramsgate, polujemy na potężne Behemoty pożerające Ziemię w rozgrywce porównywanej do kultowego Monster Huntera. Choć pomagać nam będą miliony towarzyszy, to ciężko będzie spotkać takiego, który będzie wyglądać identycznie do nas, a to dzięki systemowi tworzenia uzbrojenia z szerokimi możliwościami personalizacji. Ten aspekt zostanie jeszcze dodatkowo rozwinięty o nowy kreator postaci, który pojawi się w grze razem z premierą na nowych platformach.

Dauntless trafi na PlayStation 4 i Xbox One oraz sklep Epic Games już 21 maja. Planowany jest cross-play pomiędzy wszystkimi platformami, a w przyszłości także wydanie tytułu na Nintendo Switch i smartfonach. W Dauntless możecie już grać na PC pobierając grę z oficjalnej strony.