Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Death Stranding z nowym zwiastunem i datą premiery

Death Stranding z nowym zwiastunem i datą premiery

Po niemal 22 godzinach tajemniczego livestreama skupionego na Death Stranding, ukazano w końcu nowy zwiastun nadchodzącej produkcji Hideo Kojimy, z którego dowiadujemy się, że gra ukaże się już 8 listopada na PlayStation 4. Nie przedłużając, przedstawiamy wam ostatni trailer Death Stranding, gdzie możemy zobaczyć sporo rozgrywki.

Dalej zastanawiacie się o co w ogóle chodzi w tej grze? Otóż w Death Stranding wcielimy się w Sama Bridges i będziemy przemierzać zdewastowaną nację, łącząc rozłamane społeczeństwo i ratując ludzkość ze skraju zagłady. Ponadto, blog PlayStation udostępnił specjalną wiadomość od Hideo Kojimy, z której możemy się dowiedzieć nieco więcej o jego najnowszym tworze. Możecie ją przeczytać także poniżej w luźnym, własnym tłumaczeniu:

Ludzie zbudowali “Mury” i przyzwyczaili się do życia w odosobnieniu.

Death Stranding jest całkowicie nowym typem gry akcji, gdzie celem gracza jest połączyć odizolowane miasta i rozbite społeczeństwo. Zostało stworzone tak, że wszystkie elementy, w tym historia oraz rozgrywka, są związane motywem “Nici” lub więzi.

Jako Sam Porter Bridges, podejmiesz próbę łączenia społeczeństwa mostami, tworząc nowe więzi albo “Nici” z innymi graczami dookoła świata. Poprzez własne doświadczanie gry, mam nadzieję, że zrozumiesz prawdziwą wagę nawiązywania relacji z innymi.

Zachęcam do obejrzenia ostatniego zwiastuna Death Stranding.

1 komentarz

  1. Im bardziej podoba mi się to co się tu dzieje, tym bardziej mam wrażenie, że to będzie niestety słaba gra ;/

    Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.