Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Dusk Diver na naszych konsolach dzięki PQube

Dusk Diver na naszych konsolach dzięki PQube

PQube ogłosiło, że wyda na zachodzie konsolową wersję tajwańskiej gry akcji Dusk Diver. Wcielimy się w niej w (nie)typową licealistkę, Yang Yumo, która ot – tak to się przydarzyło – będzie się przemieszczać pomiędzy wieloma światami skrytymi w Ximending, popularnej pośród turystów dzielnicy, by odpierać inwazję demonów.

Dusk Diver ma się cechować unikatowym systemem walk, w którym prócz standardowych lekkich i silnych ataków będziemy w stanie przyzywać Stróża z jego specjalnymi umiejętnościami. Nasza efektywność w bitwie w takim wypadku będzie zależeć też od dostosowania atrybutów przywoływanego przez nas Stróża do danych przeciwników. To wszystko ma się dziać pośród realistycznie odwzorowanego Ximending w stylistyce anime, gdzie znajdziemy np. sklepy, które moglibyśmy napotkać zwiedzając Tajpej.

Dusk Diver ma się ukazać jesienią tego roku na konsolach PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Gra jest już do kupienia na PC we wczesnym dostępie Steam.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.