Share This Post

Wieści z branży gier

Dziś premiera: Resident Evil, 0 oraz 4 na Nintendo Switch

Dziś premiera: Resident Evil, 0 oraz 4 na Nintendo Switch

Kultowe horrory są już dostępne na wciąż wzbogacającym się o porty Nintendo Switch, a dokładniej mówiąc: Resident Evil 0, remake oryginalnej odsłony oraz Resident Evil 4. Pozwoli to powracającym, jak i nowym, fanom przeżyć pierwotne historie o Umbrela Corps i Raccoon City czy też ujrzeć zwrot w typowym gameplayu serii, nawet z dala od telewizora.

Wyłącznie na Nintendo eShop znajdziecie Resident Evil 0Resident Evil oraz Resident Evil 4 w cenach 124 zł za jedną grę. Jeśli jednak jesteście miłośnikami pudełkowych wersji, to zostawiamy wam informację, że na amerykańskich sklepach internetowych znajdziecie dwie pierwsze gry w jednym wydaniu Resident Evil Origins Collection.

2 komentarze

  1. Zachowano sterowanie takie jak na Wii w RE4?

    Reply
    • Oficjalne informacje od Capcomu nie wspominają o tym ani słowa, a jeśli wierzyć internetowi, to gra nie ma żadnego sterowania ruchowego.

      Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>