Share This Post

Wieści z branży gier

Dziś premiera: Shakedown Hawaii

Dziś premiera: Shakedown Hawaii

Vblank Entertainment, twórcy Retro City Rampage, udostępniło na sklepach cyfrowych swoją kolejną pikselową rozwałkę w otwartym świecie, Shakedown: Hawaii.

W grze śledzić będziemy poczynania CEO wielkiej korporacji w podeszłym wieku, którego równie zacofany konglomerat wymiera w ciągle rozwijającym się świecie. By ratować swoją firmę, będzie musiał nadrobić zaległości na temat nowoczesnych modelów biznesowych albo po prostu sabotować, wchłaniać i przejmować konkurencyjne interesy innymi, bardziej… przyziemnymi sposobami.

Znajdziemy tutaj do wyboru trzy tryby: fabularny, arcade’owy z krótkimi wyzwaniami oraz ten swobodnej rozgrywki; a w każdym z nich niszczyć będziemy mogli całe otoczenie za wyjątkiem budynków, w których w zamian zastaniemy możliwość np. robienia zakupów czy ich obrabiania. Personalizować również będziemy w stanie nie tylko wygląd naszej postaci i jej pojazdów, bo również dokonywać ulepszeń: np. podwójny skok otrzymamy wymieniając kolano bohatera.

Shakedown: Hawaii jest już dostępne do pobrania na Nintendo Switch oraz PC poprzez sklep Epic Games. Tytuł powinien się ukazać też na PlayStation 4 i PlayStation Vita, ale w momencie publikacji tego newsa na europejskim sklepie PlayStation wciąż brak śladów, więc posiadacze tych konsol muszą się uzbroić w cierpliwość. W bliskiej przyszłości gra ma się także pojawić na Nintendo 3DS.

2 komentarze

  1. A na steamie kiedy premiera ?

    Reply
  2. Kurde…. niby czekałem na tę grę, ale… bardzo mi się podoba graficznie, ale czy grywalnościowo to będzie fajne? To samo było z Retro City Rampage – jak już się gracz przyzwyczai do fajnej retro otoczki to pozostaje sam gameplay… a ten nie jest jakiś rewelacyjny.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>