fbpx

Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Dzisiaj Early Accessowa premiera: Ritual: Crown of Horns

Dzisiaj Early Accessowa premiera: Ritual: Crown of Horns

Jeśli uważnie śledzicie nasze newsy, to być może wiecie, że niebyt mieliśmy jeszcze okazję powiadomić was o premierze czegoś w formie wczesnego dostępu. Jednak taka okazja w końcu się nadarzyła, ponieważ dzisiaj swoją Early Accessową premierę ma Ritual: Crown of Horns, czyli polska gra od Draw Distance, twórców odpowiedzialnych m. in. za Serial Cleaner!

Ritual: Crown of Horns rozgrywa się w XIX-wiecznych Stanach Zjednoczonych, w alternatywnym, piekielnie mrocznym Dzikim Zachodzie, gdzie wcielamy się w powstałego z grobu łowcę wiedźm – teraz, po wskrzeszeniu przez jedną z nich, demona polującego na inne demony. Rozgrywka zaś opiera się na mechanice strzelanek z lotu ptaka, choć dodaje do dynamiki swoim unikatowym systemem automatycznego celowania. Poniżej możecie sprawdzić sami, jak to wszystko wygląda w praktyce.

Ritual: Crown of Horns jest już dostępne na platformie Steam za 47 złotych. Osobiście muszę wam powiedzieć: grałem w demo tej produkcji i ma ona naprawdę duży potencjał stać się czymś, w co przyjemnie będzie można pograć wieczorami!

 

Czasem grywam w jakieś gierki i lubię też coś o nich napisać. Czy coś. Keep Calm and Git Gud.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.