Easythreed NANO – drukarka 3D za 5 stów, którą zmieścisz na półce!

Druk 3D / Rekomendacje / Wideo 4K
Easythreed NANO to świetna drukarka 3D dla początkujących. Idealny punkt startowy dla ludzi, którzy chcieliby zainteresować się drukiem 3D, a nie chcą przy tym wydać zbyt wiele.
Strona główna » Recenzja » Sprzęt » Druk 3D » Easythreed NANO – drukarka 3D za 5 stów, którą zmieścisz na półce!

Share This Post

Easythreed NANO to świetna drukarka 3D dla początkujących. Śmiesznie tania (kosztuje mniej niż 600 złotych), zajmuje mniej miejsca niż przeciętna drukarka atramentowa i banalnie prosta w obsłudze. Bo chyba łatwiej niż jeden przycisk już się nie da.
Oczywiście wraz z niską ceną wiąże się również sporo kompromisów – od braku jakichkolwiek zaawansowanych funkcji przez nie da się ukryć, przeciętną jakość wydruku. Ale w tej cenie to idealny poligon testowy dla ludzi, którzy chcieliby zainteresować się drukiem 3D, a nie chcą na start rozbić banku.

Dark Archon
not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

1 Comment

  1. Avatar

    Wow super że otym napisaliscie. Miesiąc po tym jak napisali o tym inni i było 100 filmów na YT. Brawo „dziennikarze” przrpisjujacy robotę innych… Żałosne…

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>