Easythreed NANO – drukarka 3D za 5 stów, którą zmieścisz na półce!

Druk 3D / Rekomendacje / Wideo 4K
Easythreed NANO to świetna drukarka 3D dla początkujących. Idealny punkt startowy dla ludzi, którzy chcieliby zainteresować się drukiem 3D, a nie chcą przy tym wydać zbyt wiele.

Podziel się tym postem

Easythreed NANO to świetna drukarka 3D dla początkujących. Śmiesznie tania (kosztuje mniej niż 600 złotych), zajmuje mniej miejsca niż przeciętna drukarka atramentowa i banalnie prosta w obsłudze. Bo chyba łatwiej niż jeden przycisk już się nie da.
Oczywiście wraz z niską ceną wiąże się również sporo kompromisów – od braku jakichkolwiek zaawansowanych funkcji przez nie da się ukryć, przeciętną jakość wydruku. Ale w tej cenie to idealny poligon testowy dla ludzi, którzy chcieliby zainteresować się drukiem 3D, a nie chcą na start rozbić banku.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

1 komentarz

  1. Wow super że otym napisaliscie. Miesiąc po tym jak napisali o tym inni i było 100 filmów na YT. Brawo “dziennikarze” przrpisjujacy robotę innych… Żałosne…

    Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.