Share This Post

Wieści z branży gier

Garść informacji o Ancestors: The Humankind Odyssey

Garść informacji o Ancestors: The Humankind Odyssey

Private Division razem z Panache Digital Games ujawniło garść nowych informacji o debiutanckim Ancestors: The Humankind Odyssey.

Naszym zadaniem w Ancestors: The Humankind Odyssey będzie zapewnienie sobie przetrwania i drogi do ewolucji pośród neogenicznej Afryki. W grze wcielimy się bowiem we własnych przodków sprzed 10 milionów lat, poszerzających swoje terytoria i budujących podwaliny człowieczeństwa dla swoich potomków. Rozgrywka, gatunkowo nazywana nowym spojrzeniem na survival w otwartym świecie, polegać ma na odkrywaniu zróżnicowanych środowisk, walkach z drapieżnikami i przekazywaniu umiejętności z pokolenia na pokolenie.

Jak opisuje to Patrice Désilets, pierwszy kreatywny dyrektor serii Assassin’s Creed: „W przypadku Ancestors: The Humankind Odyssey naszym celem było dostarczenie graczowi wrażeń, jakich wcześniej nie mógł doświadczyć. Nasz niewielki zespól tworzy ambitną i wciągającą grę w niepowtarzalnym otoczeniu, która przyciągnie różnego rodzaju graczy”. Więcej pomysłów i mechanik przedstawia też w wyżej załączonym filmiku, dostępnym z napisami w języku polskim.

Premiera Ancestors: The Humankind Odyssey zaplanowana została na 27 sierpnia, kiedy to trafi na komputery osobiste poprzez sklep Epic Games (wyłączność na rok). Gra ukaże się na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One dopiero w grudniu 2019 roku.