Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Ghostbusters: The Video Game zostanie odświeżone

Ghostbusters: The Video Game zostanie odświeżone

Saber Interactive ogłosiło, że gra z 2009 roku, bazująca na kultowym Ghostbusters, zostanie odświeżona w wysokiej rozdzielczości i wydana na wszystkich wspieranych dzisiaj platformach jeszcze w tym roku pod tytułem Ghostbusters: The Video Game Remastered.

Manhattan ponownie ogarnęły duchy, demony i inne paranormalne stworzenia. Temu kataklizmowi stawić czoła może tylko jedna grupa osób – Ghostbusters! W grze wcielimy się w totalnego nowicjusza pośród wirtualnych podobizn Dana Aykroyda, Harolda Ramisa, Billa Murraya i Ernie Hudsona. Zaś pozbywać się duchów będziemy mogli szerokim arsenałem broni i pułapek w zniszczalnym środowisku, a wszystko to przeżyjemy w nowej linii fabularnej napisanej przez scenarzystów oryginalnych filmów.

Ghostbusters: The Video Game Remastered ma się ukazać na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC poprzez sklep Epic Games jeszcze w tym roku.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.