Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Kangurek Kao: Runda 2 pojawi się na Steamie!

Kangurek Kao: Runda 2 pojawi się na Steamie!

Jeżeli tak jak ja, widząc w ostatnim czasie “#BringKaoBack” na mediach społecznościowych zastanawialiście się czy to tak na poważnie, czy tylko przysłowiowe heheszki, to okazuje się… że najprawdopodobniej rozchodziło się o to pierwsze. Bowiem klękajcie narody, cud się wydarzył: dowiedzieliśmy się dzisiaj, że Kangurek Kao: Runda 2 pojawi się w serwisie Steam już 1 czerwca!

Choć Kangurka nie ma jeszcze dostępnego na wyżej wymienionej platformie, to dzięki uprzejmości Pani Marty z Tate Multimedia na ich oficjalnym Discordzie wiemy, iż w dniu premiery Kangurka Kao 2 wyrwiemy go za dokładnie 7,19 złotych. Oprócz tego, z tego samego Discorda, dowiedzieliśmy się, że gra będzie oczywiście wspierać współczesne rozdzielczości, działać na oryginalnym silniku oraz, że będzie posiadała ona osiągnięcia do zebrania. Kao is Back!

Czasem grywam w jakieś gierki i lubię też coś o nich napisać. Czy coś. Keep Calm and Git Gud.

3 komentarze

  1. Suuper!

    Odpowiedź
  2. Czemu nigdzie nie ma linku do waszego discorda?

    Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.