Share This Post

Wieści z branży gier

Mary Skelter 2 trafi na zachód wyłącznie na Nintendo Switch

Mary Skelter 2 trafi na zachód wyłącznie na Nintendo Switch

Idea Factory International zapowiedziało właśnie angielską lokalizację Mary Skelter 2, która pojawi się wyłącznie cyfrowo na Nintendo Switch.

Mary Skelter 2 kontynuuje historię Mary Skelter: Nightmares i ponownie śledzi poczynania grupy dziewczyn poszukujących spokoju w otaczającym je szalonym świecie. Na ich czele znów staje Jack, który tym razem potrafi transformować się w obłąkanego Nightmare, przeklętego przeznaczenia, od którego pragnie uciec.

Rozgrywka trójwymiarowego dungeon crawlera z unikatowym systemem zarządzania krwią została usprawniona i poszerzona, co nie tyczy się tylko sequela, ponieważ razem z Mary Skelter 2 otrzymamy w pełni przebudowaną wersję oryginału, gdzie naniesiono poprawki na takie elementy, jak rozmiar lochów, balans gry, system questów czy Jail Roulette. Wady w tych aspektach szeroko opisywał Wielkimati w swoim felietonie o mechanikach Mary Skelter: Nightmares.

Mary Skelter 2 pojawi się na rynkach zachodnich wyłącznie na Nintendo Switch poprzez eShop. Na ten moment nie ujawniono daty premiery. W międzyczasie jednak możecie przeglądać oficjalną stronę gry.