Share This Post

Wieści z branży gier

Nintendo Direct: E3 2019 odbędzie się 11 czerwca

Nintendo Direct: E3 2019 odbędzie się 11 czerwca

Nintendo opublikowało dziś swoje plany na E3, wśród których znajdziemy coś, co w sumie nie powinno nikogo dziwić, tj. kolejny Nintendo Direct, który tym razem odbędzie się 11 czerwca o godz. 18:00, czyli w pierwszy dzień targów. Wielkie N nie ujawniło na jego temat żadnych szczegółów prócz informacji, że będą w nim pokazywane tytuły dla Nintendo Switch na rok 2019.

Po nim, podobnie jak ostatnio, przez całe E3 będzie się odbywało Nintendo Treehouse: Live, gdzie ujrzymy nowe gry w akcji i usłuchamy ich twórców. Poza prezentowaniem gier, przed targami, 8 czerwca, odbędą się również finały światowych turniejów w Splatoon 2 (o godz. 20:00) oraz Super Smash Bros. Ultimate (o godz. 23:00).

Zapisujcie więc interesujące was terminy w kalendarzu! Livestreamy standardowo będzie można oglądać na oficjalnym kanale YouTubie oraz Twitch Nintendo.

1 Comment

  1. Obstawiam, że zobaczymy Luigi’s Mansion. Znaczy mam taką nadzieję. 🙂

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>