Share This Post

Wieści z branży gier

Oddworld: Soulstorm w nowym zwiastunie z gameplayem

Oddworld: Soulstorm w nowym zwiastunie z gameplayem

Oddworld Inhabitants udostępniło dziś zwiastun do najnowszego Oddworld: Soulstorm, gdzie, prócz zarysu fabularnego, ujrzymy kawałek gameplayu. 

Oddworld: Soulstorm jest remakiem Oddworld: Abe’s Exoddus, który nie jest tylko zwykłym podbiciem grafik i wydaniem na nowe konsole, bo totalnym przebudowaniem, implementującym oryginalną wizję twórców i ignorującym wszystkie tytuły w serii po Abe’s Exoddus. Czyli krótko mówiąc: druga część historii uciekiniera Abe taka, jaka miała być od początku. Jak zobaczymy to w filmiku poniżej, odsłona ta skupi się na zbiegach, którzy dokonali rewolucji w RuptureFarms i żyją w pościgu na skraju wyginięcia.

Ponadto, jak podaje to IGN w swojej relacji z wersji demonstracyjnej, Oddworld: Soulstorm będzie przygodową grą akcji w wymiarze 2,5D (choć Eurogamer nazywa to „2,9D”, pewnie przez liczne warstwy otoczenia), którą przechodzić będziemy mogli zarówno skrywając się po kątach, jak i agresywną szarżą. Zawartości ma zaś wystarczyć na jakieś 12 do 15 godzin rozgrywki, choć skompletowanie wszystkiego, co zaoferuje Soulstorm, ma zajmować do 100 godzin.

Premiera Oddworld: Soulstorm planowana jest na wczesny okres 2020 roku w cenie $40 (ok. 160 zł). Docelowe platformy na ten moment nie zostały ujawnione.