Share This Post

Wieści z branży gier

Pillars of Eternity II świętuje rocznicę nową aktualizacją

Pillars of Eternity II świętuje rocznicę nową aktualizacją

Obsidian Entertainment ogłosiło, iż rocznicowa aktualizacja o numerze 5.0 dla Pillars of Eternity II: Deadfire jest już dostępna. Dlaczego akurat ten update zasłużył na takie wyróżnienie (prócz faktu, że mija już rok od wydania gry)? A to ponieważ znajdziemy w nim:

    • poprawiony, „bardziej elegancki” interfejs wyskakujący podczas jakiejkolwiek interakcji pomiędzy statkami
    • tryb turowy, który po załataniu bugów i dokonania balansu jego rozgrywki w końcu wyszedł z wersji beta
    • nową zawartość fabularną, którą głównie ujrzymy na jednej ze ścieżek opowieści, wcześniej według, opinii graczy, zaniedbanej
    • ostatni God Challenge „The Ultimate”, który włączy wszystkie poprzednie utrudnienia, by dostarczyć nam najbardziej hardkorowe doświadczenie Pillars of Eternity II

Ponadto dokonano korekty na zasadach papierowej wersji gry, których możecie szukać na jej oficjalnej stronie. Ci, którzy otrzymali poradnik dla początkujących ze specjalnej kampanii, a także posiadacze edycji Deluxe i Obsidian Pillars of Eternity II, również je dostaną.

Ale i na tym jeszcze nie koniec! Bo, jak mogliście to usłyszeć w filmiku powyżej, pierwsze dwanaście osób, które ukończy grę na „The Ultimate” God Challenge i udowodni to nagranym gameplayem twórcom (na e-mail [email protected]), będzie miało szansę wygrać naszywkę, a ich imiona, nazwy postaci, ich klasy i poziomy, zostaną wygrawerowane na specjalnej tablicy wiszącej w biurach Obsidian Entertainment.

Pillars of Eternity II: Deadfire jest już dostępne na komputery z systemami Windows, Mac i Linux poprzez platformy Steam, Origin oraz GOG, gdzie znajdziecie też trzy dodatki: The Forgotten SanctumSeeker, Slayer, SurvivorBeast of Winter.