Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Nowy Pokémon Direct odbędzie się w przyszłą środę

Nowy Pokémon Direct odbędzie się w przyszłą środę

Poprawka: Oryginalna wersja tej wiadomości przespała jeden dzień tygodnia. Direct trafi do internetu w środę, nie jak podaliśmy pierwotnie, w czwartek. Ups!

Nintendo opublikowało dziś informację o jeszcze jednym Nintendo Direct, który pojawi się tuż przed E3. Już w przyszłą środę5 czerwca o godz. 15:00, odbędzie się livestream skupiony na Pokémon Sword oraz Pokémon Shield. Podobnie do niedawnego Super Mario Maker 2 Direct, nowy Pokémon Direct ma trwać około 15 minut, ale Nintendo już nie raz udowodniło, że w takim krótkim czasie potrafi upakować wiele informacji.

Fani Pokémonów powinni więc zapisywać w kalendarzach datę 5 czerwca wraz z linkami do kanałów Twitch oraz YouTube od Nintendo. A jeżeli ktoś jakimś cudem ominął pierwsze informacje o nowych, pełnoprawnych odsłonach serii Pokémon na Nintendo Switch, to przypominamy o naszym poprzednim newsie. Premiera obu tytułów jest planowana na końcówkę tego roku.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.