Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

PQube wyda AeternoBlade II

PQube wyda AeternoBlade II

PQube ogłosiło dziś, że wyda AeternoBlade II, kontynuację niekoniecznie ciepło przyjętej platformówki z mechanikami manipulacji czasu. W sequelu wcielimy się w trójkę postaci: Felixa, Bernarda oraz powracającą Freyję. Historia posiadaczy tytułowego AeternoBlade rozgrywać się będzie poprzez wiele wymiarów w desperackiej przygodzie zatrzymania niszczycielskiego Dark Abyss.

AeternoBlade II przywraca mechaniki manipulacji czasu i platformówki akcji z elementami łamigłówek, choć perspektywa w niektórych strefach ma się zmieniać na pełny trójwymiar. Poza tym, patrząc na rozgrywkę z materiałów udostępnionych bezpośrednio przez twórców, tajlandzkie studio Corecell Technology, wygląda na to, że gra zyskała na płynności i dynamice w porównaniu do toporności oryginału.

Premiera AeternoBlade II jest planowana na jesień 2019 roku. Tytuł ma się ukazać na PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.