Share This Post

Wieści z branży gier

PQube wyda AeternoBlade II

PQube wyda AeternoBlade II

PQube ogłosiło dziś, że wyda AeternoBlade II, kontynuację niekoniecznie ciepło przyjętej platformówki z mechanikami manipulacji czasu. W sequelu wcielimy się w trójkę postaci: Felixa, Bernarda oraz powracającą Freyję. Historia posiadaczy tytułowego AeternoBlade rozgrywać się będzie poprzez wiele wymiarów w desperackiej przygodzie zatrzymania niszczycielskiego Dark Abyss.

AeternoBlade II przywraca mechaniki manipulacji czasu i platformówki akcji z elementami łamigłówek, choć perspektywa w niektórych strefach ma się zmieniać na pełny trójwymiar. Poza tym, patrząc na rozgrywkę z materiałów udostępnionych bezpośrednio przez twórców, tajlandzkie studio Corecell Technology, wygląda na to, że gra zyskała na płynności i dynamice w porównaniu do toporności oryginału.

Premiera AeternoBlade II jest planowana na jesień 2019 roku. Tytuł ma się ukazać na PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>