Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

RAD od Double Fine jeszcze w sierpniu tego roku

RAD od Double Fine jeszcze w sierpniu tego roku

Bandai Namco udostępniło dziś informację, że RAD, najnowsza produkcja Double Fine, ukaże się na swoich platformach docelowych jeszcze w sierpniu tego roku.

RAD jest trójwymiarowym roguelikiem, odgrywającym się w post-postapokaliptycznym świecie, w którym ludzkość przeżyła dwa Armagedony. Wskutek nich powstało Fallow, stale zmieniające się wysypisko radioaktywnych odpadów, gdzie życiem zatętniło wiele niewyobrażalnych mutantów. My, wcielając się w nastolatka, wyruszymy do Fallow, bo, paradoksalnie, to właśnie w tym miejscu skrywa się lekarstwo dla zatrutej ziemskiej natury. Los świata spocznie więc w naszych rękach… albo ręce, bo w jednej nieustannie dzierżyć będziemy kij baseballowy, a poprzez bliskie obcowanie z toksycznym środowiskiem, z czasem będziemy się przemieniać w istotę, którą trudno nazwać człowiekiem.

Gra ukaże się 20 sierpnia tego roku na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz platformie Steam.

1 komentarz

  1. Może w końcu zobaczymy coś nowego a nie wciąż zombie i zombie

    Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.