Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Rock of Ages 2 toczy się w kierunku Switcha

Rock of Ages 2 toczy się w kierunku Switcha

Pocieszny tower defense z kamieniami toczącymi się przez wieki, Rock of Ages 2: Bigger and Boulder, ukaże się na Nintendo Switch, jak ogłasza to SEGA.

Utrzymany w humorze czerpiącym z Monty’ego Pythona, Rock of Ages 2 przeprowadzi nas przez minione epok, w których to będziemy budować twierdze, a następnie burzyć te wrogie za pomocą potężnych, kamiennych kul. Potyczki toczyć będziemy wcielając się w znane postacie historyczne, np. Mikołaja Kopernika czy Adama i Ewę. Ta odsłona również dostarcza lokalny i sieciowy tryb wieloosobowy, w którym możemy grać nawet z czwórką przyjaciół.

Rock of Ages 2: Bigger and Boulder na Nintendo Switch pojawi się już 14 maja w cenie $14,99 (ok. 60 zł). Przez dwa tygodnie od premiery ma być także dostępne DLC z Binding of Isaac. Gra jest również dostępna na PlayStation 4, Xbox One oraz PC poprzez platformę Steam.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.