Share This Post

Wieści z branży gier

Root Letter: Last Answer z datą premiery

Root Letter: Last Answer z datą premiery

PQube ujawniło dziś na Twitterze datę premiery Root Letter: Last Answer, odświeżonej i rozszerzonej wersji visual novel od Kadokawa Games, Root Letter.

Gra ma się pojawić 30 sierpnia w Europie na PlayStation 4 oraz Nintendo Switch, a pierwsi nabywcy pudełkowego wydania otrzymają 100-stronicowego artbooka z nieudostępnianymi dotychczas ilustracjami. Oryginalne Root Letter jest wciąż dostępne na PlayStation 4, PlayStation Vita oraz PC poprzez platformę Steam.

Przypominamy, że Root Letter jest detektywistyczną visual novel, w której rozwiązujemy zagadkę naszej listowej koleżanki i jej rzekomego udziału w morderstwie sprzed 15 lat. Ze wspólnymi listami jako jedynymi wskazówkami wyruszamy do prefektury Shimane, gdzie szukamy tropów i dociekliwie przepytujemy znajomych przyjaciółki z dzieciństwa. Last Answer dodaje do oryginalnej historii nowe epilogi fabularne, poprawki do mechanik rozgrywki oraz tryb live-action, który pozwoli nam poprowadzić śledztwo także w realistycznej oprawie graficznej aniżeli pośród rysunków rodem z anime (przełączać się pomiędzy stylami będziemy mogli w dowolnej chwili).