Share This Post

Wieści z branży gier

Ruszyły zapisy do zamkniętej bety Granblue Fantasy: Versus

Ruszyły zapisy do zamkniętej bety Granblue Fantasy: Versus

Cygames ogłosiło zamkniętą betę do nadchodzącej bijatyki Granblue Fantasy: Versus, tworzonej przez Arc System Works, twórców m.in. kultowego Guilty Gear.

Każdy posiadacz PlayStation 4, działającego internetu, konta PSN i aktywnego abonamentu PlayStation Plus, od dzisiaj do 24 maja, godz. 7:59, może zgłaszać chęć udziału w zamkniętych testach Granblue Fantasy: Versus na oficjalnej stronie gry. Wybrani gracze zostaną powiadomieni e-mailem po godz. 5:00 28 maja. Sama beta będzie trwać od 31 maja do 2 czerwca, a serwery do rozgrywek online będą aktywne w tych przedziałach czasowych:

    • 31 maja – 11:00 do 15:59
    • 1 czerwca – 3:00 do 7:59
    • 1 czerwca – 18:00 do 22:59

Z tej okazji pojawić ma się także film, w którym Daigo Umehara i Fuudo, dwóch z najlepszych graczy bijatyk, zmierzą się w testowej wersji Granblue Fantasy: Versus. Poniżej możecie obejrzeć jego zwiastun.

Granblue Fantasy: Versus jest nadchodzącą bijatyką osadzoną w uniwersum popularnej mobilnej gry Granblue Fantasy, która jest dziełem wielu weteranów serii Final Fantasy, w tym Nobo Uematsu i Hideo Minaby. Nad Versus pracuje Arc System Works, twórcy m.in. Guilty GearBlazBluePersona 4 Arena czy Dragon Ball FighterZ. Tytuł ten ma się ukazać na PlayStation 4 jeszcze w tym roku.