Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Rytmiczny Vectronom ukaże się pod koniec maja

Rytmiczny Vectronom ukaże się pod koniec maja

Już pod koniec tego miesiąca pojawi się Vectronom, rytmiczna gra platformowa z minimalistyczną i trójwymiarową oprawą graficzną.

W tym tytule będziemy się poruszać taneczną kostką po równie ruchliwej powierzchni, przeskakującą z miejsca na miejsce do rytmu muzyki. Przez ich naturę, plansze przemierzać uda nam się dopiero po zapamiętaniu ich schematu i wczuciu się w elektroniczne utwory – dwa aspekty, których nie powinno nam zabraknąć. Bowiem Vectronom odda w nasze ręce kreator poziomów, a hobbiści będą w stanie synchronizować własne kreacje muzyczne poprzez podłączanie swoich analogowych syntezatorów do wyjścia słuchawkowego urządzenia, na którym grają. Ponadto, gra pozwoli sterować naszą kosteczką matami do tańczenia albo kontrolerami MIDI, a do naszych zmagań swobodnie będą mogli także dołączać znajomi.

Vectronom ukaże się na Nintendo Switch oraz PC poprzez platformę Steam już 29 maja, zaś na urządzeniach z systemami iOS i Android jesienią tego roku. Na poniższych filmikach możecie zobaczyć jak rozgrywka wygląda w praktyce.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.