Share This Post

Wieści z branży gier

Samurai Shodown ukaże się na PS4 i Xbox One już 25 czerwca

Samurai Shodown ukaże się na PS4 i Xbox One już 25 czerwca

SNK ogłosiło dziś, że najnowsza odsłona ich kultowej serii Samurai Shodown trafi na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One już 25 czerwca.

Fabularnie, odświeżenie Samurai Shodown plasuje się jeszcze przed wydarzeniami oryginalnego tytułu z 1993 roku, a historię będziemy mogli przeżyć z punktu widzenia wybranej przez nas postaci. Najbardziej wyróżniającą funkcją tej bijatyki ma być ciągłe obserwowanie naszych poczynań przez grę. Nie chodzi tutaj o spełnienie jakiejś Orwellowskiej fantazji, a o tworzenie jak najbliższego nam w stylu rozgrywki Ducha do nowego trybu Dojo (który opisywaliśmy jakiś czas temu). Ma to nam pozwolić na bliższe przyjrzenie się własnym wadom, bądź też na zmierzenie się z wirtualnym awatarem innego gracza.

Samurai Shodown na konsolach PlayStation 4 i Xbox One ukaże się już 25 czerwca, a ci, którzy kupią grę do 30 czerwca, będą mogli otrzymać Season Pass za darmo (o którym także wspominaliśmy poprzednio). Tytuł ma się także pojawić na Nintendo Switch w czwartym kwartale tego roku, a na komputerach osobistych „później”.