Share This Post

Wieści z branży gier

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel II już niedługo ukaże się na PS4

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel II już niedługo ukaże się na PS4

Ledwie pod koniec marca na PS4 ukazało się pierwsze Trails of Cold Steel, a już w przyszłym miesiącu na tę konsolę trafi także The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel II.

Podobnie jak w poprzednim odświeżeniu, i tu znajdziemy niedostępne we wcześniejszych wydaniach konsolowych fanty, jak np. japońskie i angielskie podkłady głosowe, dodatkowe nagrania w tym drugim języku czy tryb turbo. Importować zapisy z The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel będziemy w stanie z konsol PlayStation 4, PlayStation 3 oraz PlayStation Vita – uraczy nas to bonusami i możliwością ujrzenia skutków naszych uprzednich wyborów i dokonań.

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel II na PlayStation 4 ukaże się już 7 czerwca 2019 roku. Gra jest już dostępna na PlayStation 3, PlayStation Vita oraz komputery osobiste poprzez platformy Steam i GOG.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>