Share This Post

Wieści z branży gier

Trwają prace nad nowym Earthworm Jim na Intellivision Amico

Trwają prace nad nowym Earthworm Jim na Intellivision Amico

W celebracji 25-lecia Earthworm Jim, zebrano wszystkich twórców oryginału do produkcji nad nową odsłoną, eksluzywną dla konsoli Intellivision Amico. Dziesiątka powracających programistów, artystów, dźwiękowców i designerów poziomów powoli pracuje, by przywrócić humor i unikatowość Earthworm Jim jeszcze raz. Jak mówi Tommy Tallarico, CEO Intellivision Entertainment oraz kompozytor Earthworm Jim 12, od wielu lat nieodłącznym marzeniem każdego z nich było to, by zgromadzić się ponownie w tym właśnie celu.

Z tej okazji 4 maja, ok. godz. 21:00 naszego czasu, odbędzie się 20-minutowy livestream, w którym zespół będzie dzielił się z fanami pierwszymi planami i zarysami dotyczącymi nowej odsłony Earthworm Jim, a także rozdawał podpisane plakaty oraz ręcznie narysowane ilustracje. Oglądać go będzie można na Facebooku, kanale YouTube i Twitch Intellivision.

Earthworm Jim jest jednym z wielu tytułów, które mają się pojawić na nadchodzącej konsoli Intellivision Amico, dostępnej od 10 października 2020 roku w cenach od $149 (ok. 600 zł) do $179 (ok. 720 zł), która ma być miejscem dla remake’ów klasyków i świeżych tytułów w tematyce retro.

3 komentarze

  1. Nie wiem czemu ale konsola ta wygląda na renderze jak połączenie masażer do stóp z przed ok. 10-20 lat z 2 palmtopami również jakoś z tego okresu i dorzuconym RGB (ale może to tylko moje zdanie).

    Reply
  2. Wygląda jak pudełko z kebabem na wynos.

    Reply
  3. This is a Baad Idea! ;-;

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>