Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Ujawniono odświeżenie Call of Duty: Modern Warfare

Ujawniono odświeżenie Call of Duty: Modern Warfare

Activision ujawniło dziś najnowszą pozycję w serii Call of Duty, która będzie jednocześnie odświeżeniem serii Modern Warfare. Nazwano ją po prostu Call of Duty: Modern Warfare.

Call of Duty: Modern Warfare jest świeżym spojrzeniem na pierwszą odsłonę serii i jej w ogóle. Gra działa na całkowicie nowym silniku dostarczającym “fotorealistycznego doświadczenia”, zapewnionego poprzez wykorzystanie takich technologii, jak np. fotogrametria, HDR w 4K czy nawet Raytracing (na komputerach osobistych).

Twórcy opisują historię tej pozycji jako naładowaną emocjami oraz historiami, które znamy z nagłówków gazet na całym świecie; zasady kierujące wojną są teraz niejasne, a fronty walk rozmazane. Jako gracze, dołączymy do zróżnicowanego zespołu międzynarodowych sił zbrojnych i bojowników wolności w zapierających duch w piersiach misjach, rozgrywających się w największych miastach Europy i na Bliskim Wschodzie.

Jak mówi Patrick Kelly, dyrektor kreatywny z Infinity Ward, “Każda decyzja projektowa została podjęta z myślą o naszych graczach. Po pierwsze, mamy w planach wsparcie dla cross-playu pomiędzy PC i konsolami dla Modern Warfare. Po drugie, rezygnujemy z tradycyjnego karnetu sezonowego (season pass), by w zamian dostarczyć więcej bezpłatnych map, treści i wydarzeń dla wszystkich graczy.”

Premiera Call of Duty: Modern Warfare planowana jest na 25 października 2019 roku. Gra ma się ukazać na PlayStation 4, Xbox One oraz na PC ekskluzywnie poprzez Battle.net.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.