Share This Post

Wieści z branży gier

Ujawniono odświeżenie Call of Duty: Modern Warfare

Ujawniono odświeżenie Call of Duty: Modern Warfare

Activision ujawniło dziś najnowszą pozycję w serii Call of Duty, która będzie jednocześnie odświeżeniem serii Modern Warfare. Nazwano ją po prostu Call of Duty: Modern Warfare.

Call of Duty: Modern Warfare jest świeżym spojrzeniem na pierwszą odsłonę serii i jej w ogóle. Gra działa na całkowicie nowym silniku dostarczającym „fotorealistycznego doświadczenia”, zapewnionego poprzez wykorzystanie takich technologii, jak np. fotogrametria, HDR w 4K czy nawet Raytracing (na komputerach osobistych).

Twórcy opisują historię tej pozycji jako naładowaną emocjami oraz historiami, które znamy z nagłówków gazet na całym świecie; zasady kierujące wojną są teraz niejasne, a fronty walk rozmazane. Jako gracze, dołączymy do zróżnicowanego zespołu międzynarodowych sił zbrojnych i bojowników wolności w zapierających duch w piersiach misjach, rozgrywających się w największych miastach Europy i na Bliskim Wschodzie.

Jak mówi Patrick Kelly, dyrektor kreatywny z Infinity Ward, „Każda decyzja projektowa została podjęta z myślą o naszych graczach. Po pierwsze, mamy w planach wsparcie dla cross-playu pomiędzy PC i konsolami dla Modern Warfare. Po drugie, rezygnujemy z tradycyjnego karnetu sezonowego (season pass), by w zamian dostarczyć więcej bezpłatnych map, treści i wydarzeń dla wszystkich graczy.”

Premiera Call of Duty: Modern Warfare planowana jest na 25 października 2019 roku. Gra ma się ukazać na PlayStation 4, Xbox One oraz na PC ekskluzywnie poprzez Battle.net.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>