Share This Post

Wieści z branży gier

Ujawniono Pokémon Rumble Rush na smartfony

Ujawniono Pokémon Rumble Rush na smartfony

The Pokémon Company ujawniło dziś nową odsłonę w serii Pokémon Rumble, a precyzyjnie mówiąc: mobilne Pokémon Rumble Rush.

W tej grze wcielać się będziemy w podróżnika odkrywającego nowe wyspy i zamieszkujące je Pokémony. Na naszej drodze będą stawały bandy dzikich Pokémonów, które rozpraszać będziemy prostym stukaniem w ekrany dotykowe naszych smartfonów, przywołując tym naszych szarżujących Poké-partnerów. Oczywiście, po takim starciu niektórzy z wrogów będą z chęcią dołączać do naszej ciągle rosnącej drużyny.

Poza tym, Pokémon Rumble Rush szczyci się setkami rodzajów Pokémonów i rozległym światem do zwiedzania, który odkrywać będziemy na własną rękę, a np. znajdując nietknięty przez innego gracza obszar, mamy być w stanie go nazwać! W tych miejscówkach przygotowano również wiele wydarzeń, wyczekujących specjalnie na nas.

Pokémon Rumble Rush będzie dostępne za darmo na całym świecie na urządzeniach z systemem Android oraz iOS już niedługo (aktualnie tylko w Australii na Google Play). Nie jest to ten sam tytuł, o którym wspominał niedawno Wielkimati.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>